Trwają prace nad termomodernizacją budynku szkoły. Przypominamy o zachowaniu szczególnej ostrożności i przestrzeganiu zasad BHP na terenie przyszkolnym.
Autor: Monika Jakubska 15 czerwca 2017

Popołudniowy wtorek 13 czerwca 2017 r. klasa 2c spędziła ze swoją rodziną. Na Dzień Rodziny uczniowie zaprosili swoich rodziców i rodzeństwo, aby spędzić z nimi ten popołudniowy czas i zaprezentować przygotowane wspólnie z wych. Moniką Jakubską przedstawienie. Były życzenia dla mamy i taty, piosenki o rodzinie oraz taniec ze wstążeczkami. Nie zabrakło poczucia humoru oraz wielu wzruszeń. Na zakończenie dzieci wręczyły swoim rodzicom zrobione przez siebie upominki. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie oraz za wspólnie spędzony czas, a Paniom Izabeli Bojdo oraz Katarzynie Wawrzynek za nieocenioną jak zawsze pomoc.