Autor: Monika Jakubska 3 czerwca 2017

Międzynarodowy Dzień Dziecka to dla wszystkich dzieci piękny dzień. W klasach 2c i 3b od rana panował radosny nastrój. Było dużo niespodzianek tych słodkich i nie tylko. Do naszych klas zawitała Pani Iza Bojdo – mama uczniów z obydwu klas. Pani Iza przeczytała klasom opowiadania z książki „U złotego źródła” Stefanii Wortman.  Następnym etapem było wyjście klas na boisko szkolne i tam wspólnie z klasą 2e biliśmy rekordy wspólnego czytania w różnych miejscach o tej samej porze. Dziękujemy rodzicom za  pomoc w organizacji tego dnia, a Pani Izie za przybycie i spędzenie z dziećmi wspólnego czasu, zachęcając ich jednocześnie do czytania. Pani Iza była w klasie 2c również na początku maja i czytała dzieciom lekturę „Szewczyk Dratewka” za co też z całego serca dziękujemy.

Wychowawcy: Monika Jakubska i Katarzyna Smoleńska