Autor: Monika Jakubska 19 maja 2018

17 maja przedstawiciele klas 3 a, 3 b i 3 c z rodzicami  i paniami Moniką Jakubską i Jolantą Rybą odwiedzili wychowanków Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny „Przystań” w Pszczynie. Zawieźliśmy słodycze i zabawki. Zostaliśmy bardzo mile przyjęci przez podopiecznych  placówki jak i pracowników. Dzieci okazały nam wielką gościnność, chętnie z nami rozmawiały, pokazały nam pomieszczenia w ośrodku, swoje pokoje również. Niektórych z nas zaskoczył idealny porządek w pokojach. W drodze do domu pojawiło się wiele refleksji i emocji. Dziękujemy za dobre serca.

• Hurtownia "Papirus"
  • Grafika8Art